השרותים שלי

עיצוב מיתוג פרסום קמפיינים

עיצוב

העיצוב הוא זה שמביע את הפרסום ומנתב אותו למסר הנכון שרוצים להעביר ללקוח.

העיצובים שלי מותאמים במיוחד לכל מטרה של הפרסום, ומשדרים את המסר והערך הנכון, תופסים את העין, ומדויקים לקהל היעד שיבין שהמוצר שלכם מיועד במיוחד בשבילו. אם יש לכם צורך בחוברות, פולדרים, פרוספקטים, או מודעות לדיגיטל או לעיתונות המודפסת- תקבלו את הטופ ביותר עבורכם.

מיתוג

מיתוג הוא הניראות החיצונית , שמשקפת את הפנימיות של העסק, מלווה אותו והופך להיות ה'דובר' שלו עוד לפני שהוא בכלל פתח את הפה. מיתוג נכון, בנוי על התדמית הנכונה של העסק שלכם, ומביע אותו בעיצוב המקסימלי שנותן לעסק שלכם מקום של כבוד וכניסה משמעותית ומדויקת לתודעה של הלקוחות שלכם. מיתוג מיועד הן לעסקים חדשים והן לעסקים וותיקים שרוצים לשדרג את הנראות והנוכחות של העסק.

פרסום

כשיוצרים פרסום יש להקפיד על שפה מותאמת לכל הפרסומים, וזאת כדי שהקהל יראה את הצבע, וישר המח יסווג במה מדובר, ויתן את השדרים הנכונים.

כשאני יושבת על פרסום, אנחנו מגדירים ביחד את הצבעים ואת הקונספט של העיצוב, ומכאן הדרך קלה וזורמת, והכי חשוב, מה שאתם ואתן, הלקוחות אומרים לי בתום הפרסום כמה הוא הצליח בס"ד.

קמפיינים

מסע פרסומי שמוגדר לפרק זמן, בד"כ קצר, שמכיל מגוון רחב של חומר פרסומי, במגוון ערוצי שיווק והפצה – הקמפיין יכול לכלול : באנרים, מודעות בעיתונות, שלטי חוצות, חומרי פרסום ויצירת אווירה תחת המסר השיווקי והמטרה העסקית. כשאני נכנסת לביצוע של קמפיין עבורך – אני משקיעה את כל הזמן והאנרגיה ביצירת חומרים מושכים, מחוברים למיתוג, בלוחות זמנים צפופים – תוך הקפדה על רמת גימור מקצועית ומדויקת.

אז מה?!

באיזה פרוייקט אתם מעוניינים?

אפשר גם להשאיר הודעה

צרו קשר

צרו קשר